KREŞ PERSONEL SAYISI VE GÖREVLERİ:

YÖNETİCİ : Kreşimizde bir (1) Müdür ve bir (1) tane idare memuru vardır.
ÖĞRETMEN:Üç adet öğretmenimiz mevcuttur.
AŞÇI         : İki adet aşçımız mevcuttur.
BAKICI ANNE:Bir adet bakıcı annemiz mevcuttur.
GÜVENLİK : Bir adet bayan güvenlik memurumuz mevcuttur.
TEMİZLİK ELEMANLARI: İki adet bayan temizlik görevlisi mevcuttur.

ÖĞRETMENLER

 1. Berna ÖZMEN UYUMAZ; Zabıt Katibi kadrosunda olup, (3) yaş grubu öğretmeni olarak görev yapmakta ve (13) adet öğrencisi bulunmaktadır. Öğrencilerimizin isimleri ise;


 1. Dilek ÜSTÜNEL; Zabıt Katibi kadrosunda olup 4-5 yaş grubu öğretmeni olarak görev yapmakta ve (18) adet öğrencisi bulunmaktadır. Öğrencilerimizin isimleri ise;

Oğuzhan EKİM
Melis GÖKSU
Doğu YILMAZ
Baran Araş ÖZEROL
Buğlem UÇAR
Batu Unsal
Defne İLKTÜRK
Göksu ORHAN
Azra ALTINDAŞ
Rojarya Lililth ULUĞ
Selen MURADOĞLU
Kerem IŞIK
Haşan Yiğit ORTAKÇI
Ozan ÇALIŞKAN
Enis Buğra ŞEN
Zehra ÖLMEZSES
Özüm Zilan TAMKOÇ
Bulut DOĞAN’dır.
 1. Seyide YARIŞ; Öğretmen kadrosunda ve 6 yaş grubu öğretmeni olarak görev yapmakta olup, 14 adet öğrencisi bulunmaktadır. Öğrencilerimizin isimleri ise;

 1. Melek MAVİ
 2. Ahmet YALÇINKAYA -M. Uğur DEDE
 3. A.Kaan ŞENTÜRK
 4. Neva DÖNMEZ
 5. Eren KABAKÇI
 6. Tanem ÇAKIR
 7. Talha Yiğit SOFU
 8. Mete ALITHAN
 9. Duru ÇALIK
 10. Hanzade CANBULDU
 11. Bade Tanem KILIN
 12. Yasin EFE RAMAZANO
 13. Elif Deren SÖNMEZ’dir.

Öğrenci Sayısı

Sınıf Kız Erkek Toplam
Berna ÖZMEN UYUMAZ (3 Yaş Grubu) 5 8 13
Dilek ÜSTÜNEL (4-5 Yaş Grubu) 9 9 18
Seyide YARIŞ (6 Yaş Grubu) 7 7 14
GENEL TOPLAM 45

Kreşimizin yemekhane ve mutfak kısmı beraber (Amerikan mutfak) kullanılmaktadır. Aşçılarımız uzun zamandır kreşte çalışmış ve işlerinde uzmanlaşmış kişilerdir. Aşçımız Hidayet KELEPİRCİOĞLU 26 yıldır kreşte aşçı olarak çalışmaktadır. Diğer aşçımız Abdurrahman DEMİR ise 3 yıldır kreşimizdedir.
Kreşimizin güvenliğinden sorumlu olarak 1 adet bayan özel güvenlik görevlisi çalışmaktadır. Güvenlik görevlisinin ismi Hülya ÇELİK’dir. Güvenlikçimiz kreşte eğitim gören çocuklarımızın ve personelimizin güvenliğini sağlamakta ve çocukların kreşe geliş gidişlerinde velilere ve öğretmenlere yardımcı olmaktadır.
Kreşimizde bakıcı anne olarak Ferah AVŞAR isimli memurumu görev yapmakta ve gün içerisinde çocuklarımıza tuvalet ihtiyaçlarını karşılamakta, el ve yüzlerini yıkamalarında, kıyafet değiştirmelerinde, öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu her konuda kendilerine yardımcı olmaktadır.
Kreşimizin temizliğinden sorumlu iki adet bayan şirket elemanı görev yapmakta olup, isimleri Dilek ÖZAYDIN ve Hülya ERDOĞAN’dır. Temizlik elemanlarımız gün içinde sürekli olarak kreşin temizlik işleri ile ilgilenmekte ve çocukların yemek saatlerindeservislerini açıp masaları hazırlayıp, yemek sonrasında ise tekrar masaların toparlanması ve temizlenmesi, lavaboların temizliği, dezenfekte edilmesi işlerini yapmaktadırlar.
İdare bölümünde İdari İşler Müdürü Elvan VAROL ile İdare memuru Döndü Gözde YAVRU görev yapmakta olup, kreşin sevk ve idaresi, kreşin gelir ve gider hesapları, malzeme alımları ve ödemeleri, kreşle ilgili her türlü yazışmalar yapılmaktadır.