18 Mart Çanakkale Zaferi’nde Şehit Cumhuriyet Savcılarımızın Yakınları Ziyaret Edildi

18 Mart Çanakkale Zaferi’nde Şehit Cumhuriyet Savcılarımızın Yakınları Ziyaret Edildi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü dolayısıyla Bakanlığımız tarafından bu sene ilk kez anlamlı bir program yapıldı. Bu kapsamda görevleri başında şehit edilen Cumhuriyet Savcılarımız Metin ŞANAL ile Süreyya EMİNSOY unutulmadı. Sayın Adalet Bakanımız Abduhamit GÜL’ün tensipleriyle Ankara Cumhuriyet Başsavcımız Ahmet AKÇA,  Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız Yılmaz ÇİFTCİ, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Ali Kuşçuoğlu, Cumhuriyet Savcımız Ramazan HANÇER ve beraberindeki heyet, şehit Cumhuriyet savcılarımızın yakınlarını ziyaret etti.   

Cumhuriyet Başsavcımız AKÇA, şehit Cumhuriyet Savcımız ŞANAL’ın yakını Oğuzhan ŞANAL ile şehit Cumhuriyet Savcımız EMİNSOY’un eşi Naciye EMİNSOY ve oğlu Muzaffer Gökhan EMİNSOY’a başsağlığı ve sabır dileyerek, adalet hizmetini yerine getirirken görevleri başında şehit edilen Cumhuriyet savcılarımızın devletimizce her daim hatırlanacağını söyledi.

Heyet tarafından her iki ziyaret esnasında ailelere çiçek ve Ankara Adliyesi adına bir hediye tabak takdim edilerek, yoğun programları nedeniyle ziyarette bulunamayan Sayın Adalet Bakanımızın selamları ve iyi dilekleri iletildi.

Adres

Hacı Bayram Veli Mahallesi Atatürk Bulvarı No:40 Sıhhiye/Ankara

Telefon

312 509 31 80

+90 312 309 4570 - 4571

E-Posta

infoisaretadalet.gov.tr

© 2020 ANKARA ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizi Bugün : 3447 - Toplam : 6572458 kişi ziyaret etmiştir.