Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımız Olarak Fidan Dikimi Törenine Katıldık

Cumhuriyet Başsavcılığımız Ankara’ya nefes oldu

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımız, Türkiye genelinde başlatılan 11 milyon ağaç için 11 milyon fidan dikiminin hedeflendiği kampanyada, “40 bin fidanla Ankara’ya nefes vereceğiz” sloganıyla destek verdi.

Adliye önünde düzenlenen fidan dağıtımı törenine, Ankara Cumhuriyet Başsavcımız Yüksel Kocaman, Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Yunus Alkaç, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri, Cumhuriyet Savcıları, yazı işleri müdürleri, idari işleri müdürleri ile personel katıldı. Programda, vatandaşlarla sohbet eden Ankara Cumhuriyet Başsavcımız Kocaman her birine fidan verdi.

Fidan dikimi töreni yapıldı

Yenimahalle Batıkent Çakırlar mevkiinde ise kampanya kapsamında, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından fidan dikimi töreni düzenlendi.

Törene, Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş ve Zekeriya Birkan olmak üzere Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz Çiftçi, Genel Müdür Yardımcıları Namık Kemal Varol, Hasan Akceviz ve Mehmet Yılmaz, Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Burak Ceyhan, Daire Başkanı Serdar Sezer, Tetkik Hakimi Kevser Koca Ceylan, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Yunus Alkaç, Cumhuriyet Başsavcı Başsavcı Vekili Vural Balcı, Ankara Adliyesinde görevli hakim ve Cumhuriyet savcıları ile denetimli serbestlik personeli ve hükümlüler katıldı.

Adres

Hacı Bayram Veli Mahallesi Atatürk Bulvarı No:40 Sıhhiye/Ankara

Telefon

+90 312 509 3180

+90 312 309 4570 - 4571

E-Posta

ankaracbs.basinisaretadalet.gov.tr

© 2020 ANKARA ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 4349022 kişi ziyaret etmiştir.